Jídelny s chutí aneb Vaříme s láskou

Staňte se skutečnými hrdiny jídelny

Jsme tu pro všechny, kteří pracují tam, kde jsme se jako malí naučili milovat rajskou omáčku neb rýžový nákyp. Rozdáváme užitečné tipy, triky, inspiraci i kontrétní rady z provozu jídelen. Současně pro vás máme i konkrétní produkty, recepty a kompletní servis od profesionálů. Vybrané recepty a produkty jsou doporučeny Národním týmem kuchařů AKC ČR a také Společností pro výživu.

Jedno nás spojuje: velké pánve a hrnce. Pojďme to společně rozpálit a ukázat veřejnosti, kdo je tady skutečný hrdina jídelny a umí uvařit pro celou armádu hladových strávníků. Najdete nás na této stránce, na vybraných akcích, a nezapomeňte si nás přidat za přátele na Facebooku.


Středa, 1. červenec 2020

Buďte vynalézaví. Jako děti

Jak nenásilně dostat do dětí luštěniny a ryby? Poradíme vám. Stačí „chytře maskovat“. Co třeba bulgur do sekané nebo zahuštění omáčky zeleninou? Jak udělat z brokolice „superstar“ mezi obědovým menu? Nebo což takhle dát si špenát? Recepty, které miluje Pepek námořník i Vlk od Červené Karkulky. A věděli jste, že dětem do tří let by se nemělo podávat celozrnné pečivo?

Buďte hraví. Jako byste nikdy nevyrostli

Vrací se vám talíře s nedojedenými porcemi? Máme tipy, se kterými se budou vracet vylízané jako zrcadla: Používejte nové potraviny, postupy vaření, zajímavé názvy a jednoduché ochucení bylinkami. Pro oživení používejte naše kreativní formy pro jídelníčky, které budou děti milovat. Můžete si je volně stáhnout zde.

Buďte vytrvalí. Děti vás budou milovat

Známe recept na úspěch. Poradíme, jak uvařit lahodné jídlo za minimum peněz. Pět tipů na suroviny, které moc nestojí a ze kterých připravíte královské hody: luštěniny, brambory, kuskus, celé kuře, tvaroh.

Stáhněte si šablony jídelníčků s postavičkami Hrdinů jídelny a sledujte náš facebookový profil Jídelny s chutí. Právě tam se dozvíte, co se kde děje nového či zajímavého :-)

V obraze

Produkty

Tiva 3500 g

Znojmia

Bestseller

Vyzkoušejte

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz