Oběd na jedno cinknutí

Uvařili jsme za vás v naší kuchyni

Řešíte změnu způsobu firemního stravování? Chcete doplnit nabídku nebo vyřešit krátkodobý výpadek podnikové kuchyně? Vyzkoušejte naše řešení v podobě chlazených hotových jídel, baget, sendvičů nebo salátů. Rozvážíme po celé České i Slovenské republice, vlastními závozy, 365 dní v roce.


Čtvrtek, 1. říjen 2020

Jak vám můžeme pomoc?

Oběd na jedno cinknutí

Jedno jediné cinknutí mikrovlnky nebo konvektomatu - a chutní oběd pro vaše strávníky je připraven. Polévky, česká klasika nebo moderní světová kuchyně, to vše může být na vašem menu.

Když udeří karanténa

Nucená odstávka kuchyně, co teď? Udeří-li u vás karanténa, jsou vám naše produkty k dispozici jako okamžité krizové řešení. Dodáváme do nemocnic, škol i průmyslu.

Když vám "chybí lidi"

Nevíte, jak služebně pokrýt 2. nebo 3. směnu? Naše řešení vám pomůže podávat jídla po celý den - stačí jen ohřát v konvektomatu nebo vydávat strávníkům k samostatnému ohřevu v mikrovlnce.

Jaké vám nabízíme výhody?

Je naše nabídka jídla do práce to pravé pro váš provoz? Pro více informací o kompletním portfoliu výrobků, rozvážkách a online objednávkách kontaktujte naše obchodníky zde.

V obraze

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz