Oběd na jedno cinknutí

Máte uvařeno, expres. Uvařili jsme za vás v naší kuchyni

Dopřejte svým hostům pořádné jídlo! Už se jim přejedl smažák nebo mražená pizza? Nabídněte strávníkům třeba klasickou českou hotovku, kterou tolik milují. Stačí lednice a mikrovlnka. Jedno cinknutí, a je hotovo. Polévky, hlavní i sladká jídla nyní můžete prodávat jednoduše celý den. Vaši hosté mají hlad, my jsme pro ně uvařili. Chlazená hotová jídla pod značkami "Máte uvařeno" a "Bistro Expres" od společnosti BAPA jsou určeny všem stravovacím provozovnám bez možnosti vaření nebo s nedostatečným zázemím. Chybí vám kuchař? Obraťte se na nás!


Čtvrtek, 1. červenec 2021

Naše hotovky

Jak se u nás vaří hotová jídla? Klasicky. Ve výrobním závodě v Hněvotíně používáme kvalitní suroviny, tradiční postupy a osvědčené receptury. Po uvaření jsou jídla plněna do plastových obalů s ochrannou atmosférou, šetrně pasterována a následně šokově zchlazena. Jedině tak si zachovají výbornou chuť až 21 dní - a to bez jakýchkoliv chemických konzervantů. Kvalitu samozřejmě kontrolujeme na všech stupních výrobního procesu. Vaši zákazníci tedy dostanou jen to nejlepší!

Stručně a jasně

Výhody pro vás

  1. Vynikající a hlavně stále stejná kvalita připravených pokrmů
  2. Nabídka 7, resp. 8 nejoblíbenějších druhů hlavních jídel (koncepty Máte uvařeno, resp. Bistro Expres) a 2 druhů polévek (koncept Máte uvařeno)
  3. Jídla vždy čerstvě uvařená, dodávaná dle vašich potřeb a požadavků
  4. Jednoporcové pokrmy v obalech vhodných do mikrovlnné trouby
  5. Podávání hotových jídel bez nutnosti kvalifikovaného personálu
  6. Výdej pokrmů i na místech bez vlastní kuchyně (sjezdovky, sportoviště, výčepy)
  7. Vysoká marže a žádné dodatečné náklady nad rámec nákupní ceny
  8. Jednoduchá inventarizace, žádné zbytky nebo prošlé suroviny
  9. V případě garantovaného měsíčního odběru možnost zapůjčení lednice
  10. Silná prodejní a marketingová podpora nadnárodní společnosti

Je naše nabídka hotových chlazených jídel to pravé pro váš provoz? Pro více informací o kompletním portfoliu výrobků, rozvážkách a online objednávkách kontaktujte naše obchodníky zde.

V obraze

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz