Naše značky

Vitana

Vaříme s chutí - již více jak 100 let. Vitana je jednou z nejznámějších potravinářských značek na českém a slovenském trhu. Naší specialitou jsou především dehydrované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Kromě tradičních dehydrovaných polévek nabízíme též bujóny, tekuté koření, omáčky, minutky, koření a kořenicí směsi, rýži, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Vitana je rovněž silnou značkou pro moučníky a přípravky na pečení.

Prohlédni značku

Hamé

Pod značkou Hamé naleznete širokou škálu oblíbených výrobků, které vám ušetří čas s přípravou jídla. Hotová jídla, kečupy, paštiky a pomazánky, masové konzervy, džemy, kompoty, sterilovaná zelenina a rybí konzervy - to vše najde využití profesionálních kuchyních, hotelích a restauracích, v institučním stravování a na pultech velkoobchodů.

Prohlédni značku

Chef Club

Jednoduše lepší jídlo. Chef Club je unikátní gastronomický koncept, přinášející moderní kulinářské trendy do profesionálních kuchyní. Dodáváme vám ty nejkvalitnější produkty prověřené opravdovými mistry gastronomie a spolu s nimi též inspiraci, kreativitu a efektivitu.

Prohlédni značku

Znojmia

Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit. Kromě tradičních oblíbených nakládaných okurek naleznete pod značkou Znojmia též další výběrové produkty jako zelí, hrášek, kukuřice, beraní rohy, lečo, zeleninové saláty atd. Zelenina Znojmia - vždy dobře naložená!

Prohlédni značku

Natur

Řada výrobků pod značkou Natur splňuje náročné požadavky na aktuální trendy zdravé výživy a nejnovější výživová doporučení. Zelené logo vám pomůže snáze se orientovat při výběru surovin zejména pro školní a jiné instituční stravování. V produktech Natur nepoužíváme žádná umělá dochucovadla, konzervanty, barviva a aromata.

Prohlédni značku

NATURLI'

Jsme NATURLI'. Rostlinné jídlo děláme již od roku 1988 - chuťově vyladěné, 100% rostlinné alternativy tradičních živočišných produktů. Vyzkoušejte sami a zažijte tu ZMĚNU. Vyzkoušejte jednou týdně "maso-půst". Staňte se součástí udržitelného světa! BE THE CHANGE

Prohlédni značku

Dione

Dione je výběrová řada zmrazeného ovoce, zeleniny a bylinek nejen od českých pěstitelů z Polabské nížiny. Tyto produkty jsou pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu nad cenou a chtějí si dopřát to nejlepší po celý rok. Dione - mrazivě dobré!

Prohlédni značku

Agrimex

Foodservice Agrimex je řada zmrazeného ovoce a zeleniny, která uspokojí všechny typy gastronomických provozů. Je ideální volbou pro ty, kteří pracují jak s kvalitou, tak zároveň musí hlídat své vstupní náklady. V sáčcích nenajdete žádnou drť či nestandardní tvary.

Prohlédni značku

OTMA

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN se skrývají jak kečupy různých druhů a vynikající kvality, tak i hotové omáčky, přílohové studené (grilovací) omáčky, rajčatové protlaky a pyré. Kečupy Otma jsou vyráběny z kvalitních a správně uzrálých rajčat dle tajné receptury, vyladěné dle chuti českých zákazníků. Kečupy značky Otma Gurmán obsahují vysoký podíl rajčat, jsou bez konzervačních látek a snadno se dávkují.

Prohlédni značku

FELIX

Již více než 60 let je značka FELIX nejoblíbenějším rakouským producentem kečupů a dalších dochucovadel. Na český trh dodáváme ucelenou řadu produktů vhodných zejména pro rychlé občerstvení jako jsou jednoporcová balení kečupů a hořčic, dávkovače, nebo oblíbená alpská gulášová polévka. A to vše v nejvyšší rakouské kvalitě!

Prohlédni značku

Lutosa

Lutosa - to je víc než jen brambory. Originální belgické bramborové přílohy té nejvyšší kvality vyráběné již od roku 1935 dodáváme do profesionálních kuchyní v nepřeberné škále produktů. Dopřejte svým hostům pravé belgické hranolky!

Prohlédni značku

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz