Dione

Dione je výběrová řada zmrazeného ovoce, zeleniny a bylinek nejen od českých pěstitelů z Polabské nížiny. Tyto produkty jsou pro všechny, kteří upřednostňují kvalitu nad cenou a chtějí si dopřát to nejlepší po celý rok. Dione - mrazivě dobré!

Mražení potravin je jedním z nejšetrnějších způsobů konzervování potravin. Potraviny lze takto uchovávat poměrně dlouhou dobu a tímto zpracováním neztratí téměř žádné minerály, vitamíny ani živiny. Pokud zmražení spojíte ještě s pečlivým výběrem kvalitního ovoce a zeleniny, máte kdykoli k dispozici ovoce a zeleninu velmi vysoké kvality. To je základem každého profesionálního kuchaře a také je to základní myšlenkou Dione.

Dione si zakládá na kvalitě a odebírá ovoce, zeleninu a bylinky pouze od ověřených dodavatelů v době, kdy jsou zralé, tedy nejchutnější a nejvýživnější. Tak, aby zákazníci Dione dostávali opravdu jen to nejlepší. Dione to jsou různé druhy zeleniny, zeleninové směsi, ovoce a bylinky pro profesionální kuchaře, kteří si zakládají na kvalitě použitých surovin. Díky Dione hravě udržíte kvalitu jídel i ve vaší restauraci.

Chystáme pro vás kompletní online katalog výrobků Dione. Mezitím si můžete stáhnout aktuální katalog zde.

Dione produkty

Zobrazit další produkty Dione

Dione recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz