Nastartuj s námi českou hospodu

Vaříme rychle, dobře a za super cenu

"Oblíbené značky na jednom stole", to je náš koncept pro nastartování třeba právě vaší hospody. Víme, že si prošla nelehkým obdobím, ale stejně jako bájný pták Fénix i česká hospoda opět vstane z popela. A my jí (a vám) k tomu chceme napomoci.

Níže naleznete přehled vybraných produktů a receptů moderní kuchyně, které vám poslouží k inspiraci při novém startu vašeho restauračního podnikání.


Pátek, 1. květen 2020

Polévka je grunt

Našimi vývary zesílíte chuť svých poctivých polévkových základů. Umožní vám připravit jednoduché polévky právě tehdy, kdy nabídka dochází. K tomu přidejte polévkové bylinky a zavářky od Vitany nebo polévkovou zeleninu Dione. Hosté už se sbíhají!

Nabídku vývarů a polévek naleznete zde


Dejte tomu šťávu

Omáčky a šťávy, kdo by je nemiloval. Dopřejte svým hostům dokonale hladké a chutné přelivy ke všem druhům masa, při jakékoliv příležitosti. Klasický španělský ptáček nebo svíčková jistě nechybí na vašem menu - zabodujte ale také skvělými steakovými šťávami na bázi demi glace.

Nabídku omáček a šťáv naleznete zde


Knedlo, zelo, a tak dál

Bez příloh to v české kuchyni prostě nejde. My v Orkle to víme a tak vám nabízíme vše, co si jen k masitým jídlům dokážete představit. Od moravského zelí po italské gnocchi, od českého špenátu po indickou rýži - celý svět se sejde u stolu ve vaší hospodě.

Nabídku příloh naleznete zde


Koření nad zlato

Nejen sůl je nad zlato. Naše proslavené kořenicí směsi a přípravky oceníte vždy, když potřebujete zintenzivnit chuť podávaných jídel. Skvěle se dávkují a jsou hned po ruce. Jednoduše dochuťte maso, polévky nebo omáčky. Protože Češi to rádi výrazné.

Nabídku koření a bylinek naleznete zde


Rozpalte to před hosty

Moderní česká hospoda už se bez pořádné grilovačky neobejde. Uspořádejte hostům jedinečné chuťové představení s vybranými produkty značky Chef Club v hlavní roli - samozřejmě spolu s vyzrálým masem a šikovnýma rukama šéfkuchaře. Bravo!

Nabídku značky Chef Club naleznete zde


Vždy skvěle naložené

Znojmia, Hamé a OTMA, to jsou dlouholetí štamgasti hospodských stolů - nově pod hlavičkou Orkla Foods. Žádný burger, žádné pečené koleno, žádná znojemská kýta se bez nich neobejde. Naše vyhlášené okurky jsou vždy dobře naložené, stejně jako budou vaši hosté.

Nabídku sterilované zeleniny naleznete zde

 

Produkty

Demi glace 1 kg

Chef Club

Bestseller

Vyzkoušejte

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz