Agrimex

Foodservice Agrimex je řada zmrazeného ovoce a zeleniny, která uspokojí všechny typy gastronomických provozů. Je ideální volbou pro ty, kteří pracují jak s kvalitou, tak zároveň musí hlídat své vstupní náklady. V sáčcích nenajdete žádnou drť či nestandardní tvary.

Agrimex je tedy synonymum pro kvalitu za rozumnou cenu na poli mraženého ovoce a zeleniny. Restaurace, hotely, školy a další zařízení na Agrimexu ocení garantovanou kvalitu a zároveň nízké náklady. Agrimex disponuje špičkovými technologiemi, které zaručují kvalitní, a hlavně rychlé, zpracování zeleniny a ovoce tak, aby byla zachována kvalita a výživové hodnoty produktů.

Závod Agrimex Panenské Břežany zpracovává především české plodiny v období, kdy jsou zralé a mají tak opravdu ty nejlepší výživové hodnoty a chuť. Do produktů Agrimex nepřidává žádné umělé konzervanty, stabilizátory ani barviva. Nahlédněte i vy do široké nabídky mraženého ovoce a zeleniny.

Chystáme pro vás kompletní online katalog výrobků Agrimex. Mezitím si můžete stáhnout aktuální katalog zde.

Agrimex produkty

Zobrazit další produkty Agrimex

Agrimex recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz