Lutosa

Lutosa - to je víc než jen brambory. Originální belgické bramborové přílohy té nejvyšší kvality vyráběné již od roku 1935 dodáváme do profesionálních kuchyní v nepřeberné škále produktů. Dopřejte svým hostům pravé belgické hranolky!

Lutosa, to však nejsou pouze hranolky, ale také krokety, kaše, gratinované brambory a mnoho dalšího. To vše můžete servírovat svým hostům, protože brambory jsou již tradičně nedílnou součástí našich jídelníčků. Často bývají doporučovány i při dietách, protože i přes vysoký obsah sacharidů obsahují oproti těstovinám mnohem méně sušiny, a tedy i energie.

Pro Lutosu jsou brambory opravdová vášeň. Proto si zakládá na pečlivém výběru brambor a šetrných procesech zpracování a uchování produktů. Důležité je také servírování. Každému chutnají jiné hranolky, a tak svým zákazníkům Lutosa přináší nejrůznější velikosti i tvary hranolek. Vyberte si i vy a překvapte hosty vaší restaurace! Lutosa je tou nejlepší volbou ze světa brambor, a tedy i logickou volbou profesionálních kuchařů.

Chystáme pro vás kompletní online katalog výrobků Lutosa. Mezitím si můžete stáhnout aktuální katalog zde.

Lutosa produkty

Zobrazit další produkty Lutosa

Lutosa recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz