Hamé

Pod značkou Hamé naleznete širokou škálu oblíbených výrobků, které vám ušetří čas s přípravou jídla. Hotová jídla, kečupy, paštiky a pomazánky, masové konzervy, džemy, kompoty, sterilovaná zelenina a rybí konzervy - to vše najde využití profesionálních kuchyních, hotelích a restauracích, v institučním stravování a na pultech velkoobchodů.

Hamé, to jsou především předpřipravená hotová jídla. Hamé si zakládá na používání kvalitních surovin a vyvážené chuti hotových produktů. Proto jsou častým pomocníkem v profesionálních kuchyních, hotelových restauracích i ve školních jídelnách. Máte k dispozici skvělé produkty pro případ, že na vaření nemáte dostatek času, ale přesto chcete připravovat kvalitní a poctivá jídla. Hamé nabízí také nejrůznější paštiky a pomazánky, džemy a sterilovanou zeleninu.

Vše lze konzumovat přímo po otevření, ale jednotlivé produkty Hamé můžete využít také pro přípravu opravdových delikates. Celá řada produktů je k dostání i v jednoporcových baleních a jsou tak skvělým řešením pro nabídku švédských stolů zejména při snídaních v hotelových restauracích i školních jídelnách a dalších institučních provozech. Nechte se inspirovat našimi recepty s produkty Hamé.

Chystáme pro vás kompletní online katalog výrobků Hamé. Mezitím si můžete stáhnout aktuální katalog zde.

Hamé produkty

Zobrazit další produkty Hamé

Hamé recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz