OTMA

Pod prémiovými značkami OTMA a OTMA GURMÁN se skrývají jak kečupy různých druhů a vynikající kvality, tak i hotové omáčky, přílohové studené (grilovací) omáčky, rajčatové protlaky a pyré. Kečupy Otma jsou vyráběny z kvalitních a správně uzrálých rajčat dle tajné receptury, vyladěné dle chuti českých zákazníků. Kečupy značky Otma Gurmán obsahují vysoký podíl rajčat, jsou bez konzervačních látek a snadno se dávkují.

Bez kečupu a nejrůznějších rajčatových omáček si mnozí z nás nedokážou vaření, ale především grilování, vůbec představit. A profesionální kuchaři i kuchaři v institučním stravování to mají zrovna tak. Aby byly kečupy a omáčky chutné, je třeba pro výrobu použít pouze dobře uzrálá rajčata. Pouze ta dodávají výrobkům jedinečnou chuť.

V závodech OTMA si toto uvědomují, a proto využívají tradiční receptury a pečlivě vybraná rajčata. Kečupy a omáčky od Otmy jsou tak plné chuti a mohou být skvělým pomocníkem při vaření doma i v kuchyních opravdových profesionálů. Pro restaurace a školní jídelny jsou připravena výhodná balení o větším objemu, ale stále je zachována vysoká kvalita.

Chystáme pro vás kompletní online katalog výrobků OTMA. Mezitím si můžete stáhnout aktuální katalog zde.

OTMA produkty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz