Naši partneři

Asociace kuchařů a cukrářů ČR

Asociace kuchařů a cukrářů České republiky v osmi regionálních pobočkách již 30 let sdružuje přes 800 kuchařů a cukrářů z celé České republiky. AKC ČR je dobrovolnou nepolitickou organizací, navazující na historickou cechovní tradici z počátku 20. století. Zabývá se gastronomií i v jejích širších souvislostech, pro své členy i širokou veřejnost organizuje nejrůznější gastronomické akce - odborné přednášky, semináře, tréninky, celonárodní i mezinárodní soutěže, výstavy a další tradiční kulturní akce jako jsou soutěže jako Kuchař roku, Cukrář roku či Gastro Junior. Národní týmy AKC ČR se pravidelně úspěšně účastní mezinárodních kuchařských a cukrářských soutěží a v celosvětovém hodnocení si dlouhodobě drží vysoké příčky. Skupina Orkla je hrdým partnerem AKC ČR - prostřednictvím značky Chef Club podporuje její Národní tým a pod záštitou značky Vitana spolupořádá soutěž Gastro Hradec-Vitana Cup, národní utkání kuchařů a cukrářů, které se v roce 2020 koná již po pětadvacáté.

Přejít na stránky

Jídelny.cz

Projekt Jídelny.cz je nejčtenějším informačním portálem pro pracovníky hromadného stravování. Pro své členy a čtenáře pořádá každoročně celou řadu odborných seminářů a konferencí se zaměřením na hygienické požadavky, kurzy pro vedoucí školních jídelen, workshopy nových trendů v moderním vaření a mnoho dalších. Zdarma jsou zde k dispozici e-booky s radami a návody, právní předpisy a encyklopedie, své zkušenosti si pak čtenáři mohou vyměňovat též v oblíbených diskusních kroužcích. Divize FoodService společnosti Orkla Foods CZ/SK se pravidelně účastní krajských konferencí hromadného stravování pořádaných portálem Jídelny.cz.

Přejít na stránky

Společnost pro výživu

Společnost pro výživu (SPV) byla založena již v roce 1945 jako občanské sdružení odborníků a pracovníků v oboru lidské výživy. Sdružuje a spolupracuje s odborníky všech oborů, např. lékaře, hygieniky, veterinární lékaře, nutriční terapeuty, chemiky, potravinářské technology, pedagogické pracovníky, pracovníky státní i veřejné správy a samosprávy, a dále také podnikatele a pracovníky stravovacích a potravinářských provozů a dalších institucí, jejichž činnost souvisí s výživou. Společnost pravidelně organizuje řadu vzdělávacích seminářů a konferencí určených pro širokou odbornou i laickou veřejnost, jichž se Orkla Foods CZ/SK pravidelně účastní a podporuje je. Nejnovější poznatky z oblasti výživy jsou publikovány v odborném časopise SPV Výživa a potraviny. V našem produktovém katalogu naleznete též celou řadu výrobků s razítkem Společnosti pro výživu, garantujících nutriční vyváženost zejména ve školních jídelnách a dalším institučním vzdělávání.

Přejít na stránky

HASAP Consulting, s.r.o.

Je poradenskou společností, která jako první na českém trhu přinesla provozovatelům potravinářských a gastronomických provozů nástroje a odbornou pomoc při řešení otázek vznikajících s uplatňováním zásad správné výrobní praxe (SVP) a zaváděním systémů HACCP. Společnost nabízí celý komplex vzájemně provázaných služeb a produktů, např. inteligentní řešení systémů a standardních procesů v potravinářství a gastronomii, systémy ochrany veřejného zdraví a bezpečnosti potravin, a to včetně vývoje vlastního HW a SW. Divize FoodService společnosti Orkla Foods CZ/SK je hlavním partnerem konference HASAP Standardy ve stravovacích službách, která se koná několikrát do roka po celé České republice. Více informací naleznete v našem kalendáři akcí.

Přejít na stránky

bonbistro

Značka bonbistro dodává kvalitní stolní inventář za dostupné ceny. Portfolio značky zahrnuje širokou škálu produktů, které reflektují nejnovější trendy v designu, stejně tak ale nezapomíná ani na tradiční nádobí, konzervativní vzhledem i stylem, které vyhoví potřebě jakéhokoli gastronomického konceptu.

Přejít na stránky

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz