Moučníky chutnají (nejen) školákům

Kdo by neměl rád sladkosti? Děti je přímo zbožňují! Vhodný moučník je tou správnou tečkou za výborným jídlem. Z naší nabídky si určitě vyberete, Orkla FoodService vám totiž nabízí širokou škálu moučníků i produktů pro jejich dotvoření. A pokud máte rádi sladké i jako hlavní chod, určitě vyzkoušejte naše lívance či palačinky.

Nechte se inspirovat některým z našich výrobků nebo přiložených receptů. Jste zvědaví, jak moučníky Vitana chutnají? Napište si o sladký dárkový balíček na e-mailovou adresu food.service@orkla.cz!


Pondělí, 1. červen 2020

Směsi pro přípravu moučníků

Buchty jako od babičky nebo vídeňský dort jako od Sachra, to vše můžete jednoduše podávat svým strávníkům. A nikomu se nebude chtít čekat až na dezert!

Nabídku sypkých směsí naleznete zde


Sladké pokrmy a pudinky

Co by byly buchtičky bez "šódó"? Naše krémy a pudinky vykouzlí blažený úsměv nejen na tvářích dětských strávníků - chutnají totiž přesně jako tenkrát u babičky!

Nabídku sladkých pokrmů naleznete zde


Džemy a povidla

Základ pro výrobu našich džemů a povidel tvoří kusové ovoce. Díky své méně tuhé konzistenci se hodí nejen k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance, ale i k dotvoření moučníků a dezertů. Naše džemy voní sluncem, ochutnejte!

Nabídku džemů a povidel naleznete zde


Ovocné náplně a směsi

Naše ovocné směsi a náplně mají hladkou, avšak tužší neroztékavou konzistenci, díky které si získaly širokou oblibu všech pekařů. Pro jejich výrobu používáme jemně pasírovanou ovocnou dřeň. Protože víme, co vaše buchty chtějí!

Nabídku ovocných náplní naleznete zde


Oříškové náplně

Arašídovou nebo oříškovou? Jemnou krémovou konzistenci našich náplní oceníte všude tam, kde je potřeba použít nugátovou příchuť - co třeba palačinky nebo lívance se šlehačkou?

Nabídku oříškových náplní naleznete zde


Kompoty

Naše kompoty a ovocné koktejly, vyráběné z prvotřídního ovoce a oblíbené zákazníky především pro svou intenzivní chuť, dodají vašim moučníkům sladkou korunu. Kompoty Hamé - jako právě natrhané!

Nabídku kompotů naleznete zde


Mražené hotové moučníky

Křehké mražené záviny a lívance z partnerských chráněných dílen v sobě spojují tradiční ruční postup přípravy, kvalitní suroviny a jednoduchost přípravy i podávání. Dezert nepečený, ihned připravený!

Nabídku mražených hotových moučníků naleznete zde


Mražené ovoce

Co by to bylo za moučník, kdyby na něm chybělo lahodné ovoce? Ozdobte své dezerty vybranými směsmi lesních nebo zahradních plodů. Dione - mrazivě dobré!

Nabídku mraženého ovoce naleznete zde

Kuchařka ke stažení

Sladkou kuchařku plnou receptů na exkluzivní moučníky Heleny Fléglové, cukrářky Národního týmu Asociace kuchařů a cukrářů ČR, si můžete stáhnout zde

*Pozn.: akce s dárkovými balíčky se vztahuje na nové zákazníky z řad subjektů institučního stravování, hotelů a restaurací. Balíček zdarma bude doručen na poskytnutý kontakt příslušným obchodním zástupcem.

Produkty

Vyzkoušejte

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz