Chef Club

Jednoduše lepší jídlo. Chef Club je unikátní gastronomický koncept, přinášející moderní kulinářské trendy do profesionálních kuchyní. Dodáváme vám ty nejkvalitnější produkty prověřené opravdovými mistry gastronomie a spolu s nimi též inspiraci, kreativitu a efektivitu.

Jedinečný gastronomický koncept pro opravdové kuchaře - to je Chef Club. Svým příznivcům pravidelně servíruje nejposlednější novinky a kulinářské trendy ze světa gastronomie. Chef Club, to jsou také jedinečné produkty, složené z kvalitních poctivých surovin od prověřených dodavatelů. Produkty Chef Club pomáhají mistrovským kuchařům připravovat chutná jídla z kvalitních surovin a držet tak vysokou kvalitu a přirozenou chuť podávaných jídel.

Ti nejpovolanější z kuchařského oboru vám pod Chef Club představují recepty, postupy i trendy. Kuchaři, ale i pekaři a cukráři tak mohou sledovat novinky z domácí i světové gastronomie. Nechte se také inspirovat a užívejte si čistou radost z kvalitního jídla a vaření jako takového. Více podrobností naleznete na samostatných webových stránkách www.chefclub.cz.

Chef Club produkty

Zobrazit další produkty Chef Club

Chef Club recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz