Chef Club

Jednoduše lepší jídlo. Chef Club je unikátní gastronomický koncept, přinášející moderní kulinářské trendy do profesionálních kuchyní. Dodáváme vám ty nejkvalitnější produkty prověřené opravdovými mistry gastronomie a spolu s nimi též inspiraci, kreativitu a efektivitu.

Jedinečný gastronomický koncept pro opravdové kuchaře - to je Chef Club. Svým příznivcům pravidelně servíruje nejposlednější novinky a kulinářské trendy ze světa gastronomie. Chef Club, to jsou také jedinečné produkty, složené z kvalitních poctivých surovin od prověřených dodavatelů. Produkty Chef Club pomáhají mistrovským kuchařům připravovat chutná jídla z kvalitních surovin a držet tak vysokou kvalitu a přirozenou chuť podávaných jídel.

Ti nejpovolanější z kuchařského oboru vám pod Chef Club představují recepty, postupy i trendy. Kuchaři, ale i pekaři a cukráři tak mohou sledovat novinky z domácí i světové gastronomie. Nechte se také inspirovat a užívejte si čistou radost z kvalitního jídla a vaření jako takového. Více podrobností naleznete na samostatných webových stránkách www.chefclub.cz.

Chef Club produkty

Demi glace 1 kg

Chef Club

Bestseller

Zobrazit další produkty Chef Club

Chef Club recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz