Vitana

Vaříme s chutí - již více jak 100 let. Vitana je jednou z nejznámějších potravinářských značek na českém a slovenském trhu. Naší specialitou jsou především dehydrované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Kromě tradičních dehydrovaných polévek nabízíme též bujóny, tekuté koření, omáčky, minutky, koření a kořenicí směsi, rýži, luštěniny, těstoviny, knedlíky a bramborové výrobky. Vitana je rovněž silnou značkou pro moučníky a přípravky na pečení.

Vitana prošla v posledních 20 letech velkým vývojem. Pro výrobu svých výrobků používá kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů a velmi dbá na přirozenou a vyváženou chuť potravin a jídel. Zároveň díky vychytaným produktům je Vitana častým a  prověřeným pomocníkem i ve velkých profesionálních kuchyních a jídelních provozech nejrůznějších institucí. Kuchaři s produkty od Vitany ušetří spoustu času, jídlo je přesto velmi chutné, a přitom je zachována i tolik požadovaná kvalita jídla. Nechte se inspirovat recepty s produkty nejen od Vitany, tipy a trendy ze světa gastronomie.

Vitana vám tedy usnadní vaření nejen pokud vám nezbývá čas, ale také v případě, že chcete připravovat pro své hosty jídla dle nejnovějších kulinářských trendů a zakládáte si na kvalitě použitých surovin. Přináší vám produkty pro skvělá jídla s garantovanou kvalitou do kuchyní opravdových profesionálů, do restaurací i institučních provozů. Následujte ty nejnovější gastronomické trendy a vyzkoušejte novinky od Vitany i vy! Výběr je opravdu široký.

Vitana produkty

Zobrazit další produkty Vitana

Vitana recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz