Objev chutě světa

Procestujte svět prostřednictvím chuťových pohárků!

Ve slunné Itálii se, opálení do hněda, zamilovat do ikonických těstovin. V temperamentním Mexiku si zkusit obří sombrero a nechat se zlákat pikantním Chilli con carne. Ve Španělsku tančit žhavé flamenco až do rozbřesku a podlehnout nezaměnitelné Paelle. Projet USA ve stylovém Cadillacu a v typických bistrech ochutnávat jejich ikonická jídla. Procestovat svět…

Že na to nemáte… čas, odvahu, peníze, náladu, nervy?

Nevadí! S projektem Objev chutě světa můžete tyto kulinární experimenty zažít z pohodlí Vaší kuchyně!


Pondělí, 19. prosinec 2022

O PROJEKTU

Česká klasika je prostě klasika, nikdy ale není na škodu rozšířit si obzory a nakouknout pod pokličku kuchařům za našimi hranicemi. A právě na této myšlence stojí koncept Objev chutě světa, který Vám pravidelně přináší to nejlepší z těch nejvyhlášenějších světových kuchyní. Zpestřete svým strávníkům obědy či večeře a připravte jim jídla plná barev a chutí. Budou Vás za to zbožňovat!

Nechte se inspirovat: 
Asie

CUCINA ITALIANA

Jako první se Vám v projektu Objev chutě světa představuje jedna z nejoblíbenějších světových kuchyní – italská. Italská kuchyně je typická svou osvěžující lehkostí, bylinkami a její ikonická jídla, oblíbená lidmi po celém světě ‒ Spaghetti, Tortellini, Ravioli, Lasagne, Gnocchi, Pizza, Tiramisu ‒ zná snad úplně každý.

Udělejte z běžných jídel a dostupných surovin pravé italské delikatesy. Přidejte směs bylinek, s nimiž dostane maso ten správný šmrnc a aroma, nebo připravte jednoduché, ale naprosto bezkonkurenční lasagne. Vaši strávníci se budou olizovat až za ušima!

GREAT TASTE - jak chutná USA?

Druhou kuchyní, kterou jsme v projektu Objev chutě světa představili je sada amerických receptů. Kuchyně USA nejsou jen hamburgery od McDonalda, je to naopak kulinářská cesta kolem celého světa. Věděli jste, že třeba brunch je vynálezem Američanů?

Asie plná chutí

V jednom soustu je všechno – sladkost, slanost, kyselost, pálivost, křupavost i jemnost. Úplná exploze chutí. Žádná jiná světová kuchyně není tak komplexní a vyvážená jako právě asijská.

Prověřené a nutričně vyvážené recepty

Na našich receptových listech naleznete osvědčené, kulinárními odborníky prověřené, recepty na polévky, hlavní jídla i dezerty. Všechny recepty byly připraveny na míru Vašim provozům – jsou tedy snadné, rychlé, nutričně vyvážené, respektující pravidla spotřebního koše.

Důležité parametry správného a vyváženého jídla hlídáme za Vás.

Vy už si jen na naší receptové kalkulačce spočítejte množství surovin podle potřebného počtu porcí.

Vydejte se s námi na cestu kolem světa!
Kontaktujte našeho obchodního zástupce.

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz