Neztrácejte čas, ani vitamíny

Zdravé české mražené: rychle zpracované, rychle uvařené

Víte, že takový špenát ztratí po týdnu v lednici 75 % vitamínu C? Po čtyřech dnech uložení při pokojové teplotě jej dokonce ztratí úplně. Jako nejšetrnější způsob uchování se jeví mražení, díky kterému si ho uchová 70 %. Celá akce „z pole do mrazíren“ trvá jen několik málo minut. Právě ty hrají klíčovou roli pro zachování tohoto významného vitamínu.

Kromě vysokého obsahu zdraví prospěšných látek přináší do vaší kuchyně snadnost použití, úsporu nákladů na pracovní sílu i odpadové hospodářství a v neposlední řadě také pestrou paletu chutí, barev a tvarů, kterou ocení zejména vaši dětští strávníci. Staňte se hrdiny zdravé kuchyně!


Úterý, 1. září 2020

Český výrobce

Dione a Agrimex jsou původem české značky kvalitní zmrazené zeleniny a ovoce, které uspokojí všechny typy gastronomických provozů. Řada Dione nabízí výběrové produkty vhodné tehdy, chcete-li svým hostům dopřát za odpovídající cenu to nejlepší po celý rok. Značka Agrimex je pak ideální volbou pro ty z vás, kdo pracujete jak s kvalitou, tak zároveň musíte hlídat své vstupní náklady.

Náš výrobní závod sídlí ve středních Čechách v Panenských Břežanech, a to vůbec není náhoda.

Zpracováno pár hodin po sklizni

Z pole to k nám trvá v některých případech totiž jenom pár minut. Strategická poloha našeho moderního zpracovatelského závodu nablízku pěstitělům nám umožňuje nabízet hotové produkty Dione a Agrimex třeba již po 3 hodinách od sklizně.


Pečlivý výběr a moderní technologie

Čerstvou zeleninu a ovoce zpracováváme ihned po příjezdu do Panenských Břežan. Po pečlivé selekci, kdy vybíráme ty nejkvalitnější a velikostně stejné kousky, zeleninu a ovoce myjeme a následně hned šokově zmrazíme. Díky tomu si naše produkty zachovávají charakteristickou chuť, barvu, vůni a vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Můžeme tak mluvit o tom, že naše zmrazené produkty jsou mnohdy ještě čerstvější než "čerstvé".

Bez umělých látek či přísad

Při zpracování navíc nepoužíváme žádné umělé konzervanty, barviva či stabilizátory. Nechte se tedy inspirovat některými z níže uvedených receptů a produktů. Zejména děti si pochutnají na pestrých pokrmech kypících zdravím a vy budete spokojeni díky plnění požadavků na skladbu spotřebního koše.

Produkty

Vyzkoušejte

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz