Grilovací sezóna nikdy nekončí!

Moderní česká hospoda se už bez pořádné grilovačky neobejde. Uspořádejte hostům jedinečné chuťové představení s vybranými produkty našich značek v hlavní roli - samozřejmě spolu s vyzrálým masem a šikovnýma rukama šéfkuchaře. Bravo!


Pondělí, 1. červen 2020

Chef Club

Jednoduše lepší jídlo. Chef Club přináší moderní kulinářské trendy do profesionálních kuchyní a nabízí ucelenou řadu produktů pro grilování. Rozpalte to před hosty!

Nabídku značky Chef Club naleznete zde


FELIX

Již více než 60 let je značka FELIX nejoblíbenějším rakouským producentem kečupů a hořčic. Hygienická jednoporcová balení jsou skvělým řešením pro každý fast food či steakhouse.

Nabídku značky FELIX naleznete zde


Lutosa

Lutosa miluje brambory. Originální belgické mražené bramborové přílohy té nejvyšší kvality, vyráběné již od roku 1935, dodáváme do profi kuchyní v široké škále.

Nabídku značky Lutosa naleznete zde

Vitana

Vaříme s chutí - již více jak 100 let. Vitana je jednou z nejznámějších potravinářských značek, vyhlášenou též pro své kvalitní koření, ke grilování jako stvořenému.

Nabídku značky Vitana naleznete zde


Dione

Dione Premium je výběrová řada mražené zeleniny převážně českého původu, od českých pěstitelů z Polabí. Vyzkoušejte k vašim steakům třeba naše výjimečné zeleninové přílohy.

Nabídku značky Dione naleznete zde


OTMA

Pod prémiovou značkou OTMA se skrývají kečupy vynikající kvality, vyráběné z kvalitních a správně uzrálých rajčat dle tajné receptury. Češi prostě milují sladkou chuť našich kečupů!

Nabídku značky OTMA naleznete zde

 

Produkty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz