Natur

Řada výrobků pod značkou Natur splňuje náročné požadavky na aktuální trendy zdravé výživy a nejnovější výživová doporučení. Zelené logo vám pomůže snáze se orientovat při výběru surovin zejména pro školní a jiné instituční stravování. V produktech Natur nepoužíváme žádná umělá dochucovadla, konzervanty, barviva a aromata.

Banner_Natur

Naprostá většina profesionálních kuchařů si při přípravě jídel zakládá na používání kvalitních surovin, kde je jen minimum přídatných látek. Zároveň si ale přejí, aby bylo jídlo chutné a snadno se připravovalo. A právě tato kritéria splňují produkty Natur. V nabídce naleznete pod značkou Natur nejen kořenící přípravky, ale také cizrnu, fazole, celozrnné těstoviny, jáhly, ovocné svačinky a mnoho dalšího.

Připravujte i ve vaší restauraci kvalitní jídla plná chuti a usnadněte si vaření. Vyzkoušíte-li produkty Natur, budete příjemně překvapeni. K dispozici jsou výhodná balení pro restaurační zařízení i školní jídelny. Objevte nečekané kombinace produktů Natur ve vyvážených, výživných a chutných jídlech. Spoustu inspirativních receptů od opravdových kulinářských specialistů naleznete také na našich stránkách v sekci recepty.

Natur produkty

Zobrazit další produkty Natur

Natur recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz