Znojmia

Domácí chuť láku podle utajeného receptu nelze ničím nahradit. Kromě tradičních oblíbených nakládaných okurek naleznete pod značkou Znojmia též další výběrové produkty jako zelí, hrášek, kukuřice, beraní rohy, lečo, zeleninové saláty atd. Zelenina Znojmia - vždy dobře naložená!

Znojmia nejsou ovšem pouze okurky, ale spousta dalších druhů zeleniny. Okurky jsou tradiční, ale i ostatní zelenina může skvěle doplnit jídla jako příloha k masu či těstovinám, servírovat ji můžete na obložené talíře nebo přidávat do salátů či pomazánek. V sekci recepty naleznete tipy z kuchyní profesionálů, kde nakládaná zelenina hraje jednu z hlavních rolí. Znojmia si zakládá na tradičních recepturách a pečlivě vybraných surovinách, jako je vyhlášený bzenecký ocet PIKA. Vy tak máte na výběr produkty, kde je zachována přirozená chuť zeleniny, kterou doplňuje jedinečná kombinace koření.

Nakládaná zelenina je často využívána v kuchyních profesionálů i ve školních jídelnách. Pro profesionální kuchaře jsou připravena velkoobjemová balení celé řady produktů Znojmia. Moderní gastronomické trendy zahrnují nejrůznější druhy nakládané zeleniny, objevte jejich kouzlo a chuť i vy.

Více o historii a hodnotách značky Znojmia si můžete přečíst zde.

Znojmia produkty

Zobrazit další produkty Znojmia

Znojmia recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz