NATURLI'

Jsme NATURLI'. Rostlinné jídlo děláme již od roku 1988 - chuťově vyladěné, 100% rostlinné alternativy tradičních živočišných produktů. Vyzkoušejte sami a zažijte tu ZMĚNU. Vyzkoušejte jednou týdně "maso-půst". Staňte se součástí udržitelného světa! BE THE CHANGE

Stravovací návyky se mění, zájem Čechů o produkty z rostlin neustále roste. Proto přichází NATURLI' i na český trh. Proč "maso-půst" jednou týdně? Protože méně masa neuškodí. Snížení jeho podílu ve stravě má řadu pozitivních účinků. "Masožravec" nebo "flexitarián"? Motivací strávníků je změna: životního stylu, jídelníčku, postoje k udržitelnosti. I změna může skvěle chutnat!

Proč mít v nabídce pokrmy na rostlinné bázi? Protože oslovíte více strávníků. Vegani, flexitariáni (ti, kteří se vědomě rozhodli omezit spotřebu masa) i vegetariáni, všichni čekají, až jim nabídnete něco opravdu nového - 100% rostlinné produkty se skvělou chutí, vůní i vzhledem. Prostě gurmánský zážitek!

KONEČNĚ U NÁS! Proč jsou produkty NATURLI' tak dobré?

  1. Mají vyladěnou chuť a na talíři skvěle vypadají
  2. Výživově jsou srovnatelné s masovými variantami
  3. Neobsahují žádný lepek
  4. Lze je použít v široké škále pokrmů

Výrobky NATURLI' jsou hluboce zmražené, vždy po ruce připravené k použití - jednoduše na pánvi nebo v konvektomatu. Za pár minut tak hostům nabídnete chutné a lehké jídlo.

NATURLI' produkty

NATURLI' recepty

Zobrazit všechny recepty

Staňte se našimi fanoušky

Novinky na váš e-mail

Teď už vám nic neunikne! Získejte nejnovější informace o novinkách a produktech, tipech a doporučeních, receptech a další inspiracích. Rozesíláme maximálně jednou měsíčně.

Odebírat newsletter

Kontakty

Orkla Foods Česko a Slovensko a.s.
Mělnická 133
277 32 Byšice

+420 800 111 736
food.service@orkla.cz